0 prod. 0,00

Dostępne serie

Aguablu

Znaczące i podporządkowane geometrii kształty charakteryzują oryginalne wzornictwo serii Aguablu. Wylewka o prostokątnym przekroju pozwala na swobodny wypływ wody, pozwalając odkryć … przyjemność posiadania własnego wodospadu. Przekształca on zwykłe codzienne czynności w źródło przyjemności i dobrego samopoczucia.

Pan

Kolekcja Pan jest naszą interpretacją baterii jednouchwytowej o cylindrycznej formie, która wychodząc z klasycznych archetypów tworzy odmienną estetykę i nową, całkowicie oryginalną typologię produktów. Skoncentrowaliśmy się na sposobie połączenia elementów pionowych z poziomymi. Podobnie jak w naturze brak jest ostrych cięć i łączeń, tak z korpusu naszej baterii "wyrasta" wylewka i uchwyt, łącząc się w sposób łagodny i naturalny, jak pień drzewa i gałęzie.

Spin

Linia eleganckiej armatury w stylu hi-tech wyróżniająca się zdecydowanymi kształtami; rygorystycznie konsekwentne wzornictwo czyni serię Spin idealnym rozwiązaniem w szczególności dla łazienek o czystej, geometrycznej formie.

Fully Round

Synteza doskonałości firmy oraz "demokratycznej" wizji projektu, wartości "dobrej i osiągalnej", jak również etyki jakości dla każdego, "fully round" to inteligentny projekt, kulturowa oraz innowacyjna wizja stworzona aby zaspokoić potrzeby szerokiej grupy potencjalnych odbiorców.

Vario

Szerokość szczeliny odpływowej wynosi zaledwie 20 milimetrów, a umieszczony centralnie ruszt ze stali nierdzewnej (dostępny w wersji błyszczącej lub matowej szczotkowanej) nadaje całemu odpływowi doskonały, subtelny wygląd. Advantix Vario to elegancki detal, który jednak nie dominuje nad otoczeniem. Minimalistyczna forma rusztu sprawia, iż nie koncentruje on na sobie uwagi użytkownika. Po ułożeniu płytek widoczna jest tylko wąska szczelina, którą można dokładnie otoczyć płytkami o wypolerowanych krawędziach, lub specjalnym metalowym profilem dostępnym w punktach sprzedaży.

Simply Beautiful

Armatura łazienkowa Zucchetti Simply Beautiful.<br/>

Bellagio

Będąc interpretacją stylu „dolce vita”, arystokratycznego i wytwornego, kolekcja Bellagio jest obywatelem świata, który nawet mając typowo włoskie imię, odzwierciedla industrialną rzeczywistość, która go zrodziła. Pomimo męsko brzmiącej nazwy, Bellagio, jest kobietą, którą gdyby opisać, byłaby kosmopolityczna, wykształcona, wyrafinowana, eklektyczna, próżna, ale nade wszystko ... piękna

Isysystem

“Nie nowa bateria, lecz tylko to najniezbędniejsze aby kierować wypływem wody – jak w studni artezyjskiej woda pojawia się właściwie znikąd. A jeżeli "znikąd" musi być widoczne, to w obrębie tradycyjnej armatury należało stworzyć coś maksymalnie prostego. Kolekcja isy ze swym minimalistyczną koncepcją rewolucjonizuje tradycyjne technologie i techniczne podejście do projektowania. Projekt nie zawiera żadnych zbędnych form, jedynie to, co jest potrzebne, by zapanować nad strumieniem wody.”

Wosh

“Poproszono mnie o zaprojektowanie kolekcji armatury (a było to moje pierwsze doświadczenie w tej dziedzinie), która mogłaby charakteryzować się odejściem od minimalizmu i od koncepcji produktów jednolitych strukturalnie, co jest mi tak bliskie. Po okresie pierwszych poszukiwań, myślałem o opływowych formach inkrustowanych imitacjami kamieni szlachetnych, lecz później moje przemyślenia zaczęły się kierować w stronę śmiałych, ostrych i geometrycznych brył, które dzięki swym odblaskom będą wzbudzać poczucie luksusu i bogactwa; dalekich od surowych, stereotypowych i wręcz monotonnych form, zbyt długo dominujących w tej branży.” William Sawaya