0 prod. 0,00

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch to niemiecki producent ekskluzywnej ceramiki sanitarnej w przystępnej cenie. Bogactwo kształtów, kolorów oraz materiałów sprawia, że każdy znajdzie wyposażenie wedle swojego uznania. Marka Villeroy & Boch inspirowana jest światem sztuki i natury. Marka Villeroy & Boch bez wątpienia pozostaje ponadczasowa, a w szerokim asortymencie można wybierać smród stylu klasycznego, nowoczesnego po designerski. Villeroy & Boch stosuje technologie dla zmniejszania zużycia wody i energii.

Dostępne serie

Central Line

Uporządkowany program mebli. CENTRAL LINE oferuje szerokie półki i rozległą przestrzeń do przechowywania – a przy tym niebywale obszerny wybór modeli. Seria CENTRAL LINE dysponuje wykończeniem korpusu i frontów w trzech atrakcyjnych kolorach lub w kolorze wiśni. Perfekcyjnie dopasowana do wyrazistej linii mebli jest towarzysząca kolekcja ceramiki SUBWAY.

Editionals

Seria Editionals plumbing z Villeroy & Boch odpowiada różnym stylom projektowym. Biały kolor, kształtne krzywe i eleganckie estetyczne linie idealnie pasują do każdego stylu. Design i wysoka jakość sprawiaja iż linia Editionals od Villeroy & Boch zmieści się doskonale w każdej łazience.

Grangracia

Kto mówi, że piękno i praktyczność to sprzeczność? Przeciwnie a dowody na to stanowi: Villeroy Grangracia. Ekspresyjna kolekcja Villeroy & Bosch, która twórczo i funkcjonalnie spełnia wszelkie oczekiwania. Światło i opływowy kształt sprawiają, że kolekcja Villeroy & Boch Grangracia odróżnia się od wszystkich. Największą zaletą Villeroy Grangracia są umywalki, toalety i bidety w jasnym środowisku.

Hommage

Villeroy & Boch i hołd przynosi rozkwit miast europejskich w początku 20 Wieku z przepięknymi formami powracającymi do łazienki. Inspirujące spotkanie przeszłości i teraźniejszości. HOMMAGE wprowadza styl wielkiej epoki w łazience. Typowe cechy są charakterystyczne dla wszystkich elementów ceramicznych i surowego stylu umywalek. Uderzająco autentyczny wygląd mebli z orzecha i profilowanego marmuru Carrara uzupełnia ceramikę do perfekcji.

Lifetime

Komfortowe szczegóły - stylowy design. LIFETIME jest nie tylko cudownie wygodne, ale posiada także atrakcyjny wygląd. Łazienkowy komfort dzięki Villeroy & Boch oferuje idealne połączenie wygody i wystroju. Począwszy od obudowy z ceramiki przez wannę i prysznic do mebli.

Memento

Maksymalna estetyka przez minimalistyczny design. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami, takimi jak naturalne płytki, kamienne umywalki, Memento wnosi wyraźną formę z imponującą dokładnością. Bogato zaprojektowana seria Memento oferuje komfort i minimum zużycia przestrzeni.

Metric Art

Umywalka jak rzeźba, pewna siebie, potężna i ekstrawagancka. Imponująca ceramika METRIC ART umożliwia jej być w centrum uwagi. Główną cechą projektu jest uderzająca krawędź umywalki w połączeniu z prostym językiem projektowania. Na poziomie praktycznym, METRIC ART jest imponujący od siły jego jasnego połysku, po hojne wymiary sprawiające, że jako pojedynczy czy dwu-komorowy zlewozmywak daje wspaniały akcent designu.

Omnia architectura

Wspaniała konstrukcja spełnia najwyższą jakość innowacyjnej technologii. Projektowanie i przyjemność w jednym: Omnia architektura jest idealnie udaną serią marki Villeroy&Bosch. Dysponuje nowoczesnym, jasnym i zwięzłym stylem. Omnia Architektura dostępna w wielu różnych rozmiarach, gwarantuje najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.<br/>

Omnia classic

Villeroy & Boch Omnia classic. Kompletna łazienka w sprzyjającej cenie. Tworząc łazienkę dla gości,czy dla rodziny Villeroy & Boch Omnia Classic jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Villeroy Omnia Classic oferuje szeroki zakres akcesoriów łazienkowych od umywalek z miednicą w 5 rozmiarach do wanien i brodzików. Villeroy Omnia to najlepsze klasyczne umywalki, toalety, pisuary i bidety.<br/>

O.Novo

O.novo ułatwia podjęcie decyzji: nowa kolekcja łazienkowa jest nowoczesna, szczególnie elastyczna i wysokiej jakości - w zaskakująco dobrej cenie. O.novo umożliwia każdemu przedstawić swoją łazienkę tak, jak chce. Konsekwentnie koordynowana kolekcja oferuje niemal nieograniczoną gamę modeli.

Omnia pro

Villeroy & Boch Omnia Pro eleganckie, funkcjonalne, elastyczne. Villeroy & Boch Omnia Pro to funkcjonalna różnorodność ceramiki łazienkowej. Villeroy Omnia Seria Pro oferuje szeroki zakres poszczególnych elementów dla każdego możliwego zastosowania w łazience.

Pure Basic

Villeroy & Boch Pure Basic to dostosowanie do każdej łazinki. Villeroy & Boch serii Pure Basic są zaprojektowane specjalnie do nawet najmniejszej łazienki. Projektanci produktów Villeroy Pure Basic ze wszystkimi szczegółami, opracowali nawet wieszaki na ręczniki i sprzęt z obu stron półek by pasowały każdego wymiaru łazienki.

Pure Stone

Villeroy & Boch Pure Stone to kamienna czysta toaleta. Dzięki unikalnym kształtom projektowym Villeroy & Boch jest dostosowana do każdej łazienki. Seria Pure Stone skupiona na naturalnych formach projektowych Villeroy & Boch emanuje poprzez łagodnie zaokrąglone kształty wprawiające w stan spokoju i równowagi. Materiał i wysokiej jakości produkcja, Villeroy & Boch przedstawiają najwyższą formę pasującą do każdej łazienki.

Sentique

Nowoczesny styl, ponadczasowy design. Sentique pokazuje jak ten wyczyn można osiągnąć w łazience, przedstawiając projekt, który łączy linie proste i dyskretne krzywe mając na celu osiągnięcie idealnej równowagi. Villeroy & Boch Sentique to zakres który oferuje idealne połączenie stylu z przystępnością.

Subway

Po prostu piękne - to motto łączy oprawę serii Subway z nowoczesną estetyką i utrwalonym funkcjonalizmem. Wszystkie akcesoria Subway są nieskomplikowane, praktyczne i wszechstronne - w wersjach dla wszystkich aplokacji pasujące do różnych ceramicznych kolekcji. Subway to prosty design, prosty w użyciu. Charakterystyczne schodkowe umywalki dostępne w wielu rozmiarach. WC i bidet są dostępne jako montowane na ścianie lub w modelach podłogowych. Praktyczne do pielęgnacji umywalki to zdecydowanie dobra decyzja. Ponadczasowy design, taki jak Subway jest zawsze dobrym rozwiązaniem - czy do praktycznej małej łazienki, czy też dużej łazienki rodzinnej.

Oblic

Indywidualnie i niekonwencjonalnie: Villeroy & Boch Oblic rozwiązuje problemy z miejscem. W łazience jest używany dosłownie każdy kąt. Villeroy meble Oblic to również ścienne półki, elementy narożne i lustra wykonane ze stali nierdzewnej. Meble łazienkowe, toalety, umywalki i pisuary są częścią serii Oblic Villeroy.

Arriba

ARRIBA dodaje łazience rozmachu. Sprawia to nie tylko dynamiczna forma, która wyróżniona została nagrodą w dziedzinie aranżacji. Także duży wybór i wysoka funkcjonalność mówią same za siebie. Równie przekonująca: atrakcyjna cena kolekcji.

Aveo

Forma, której nie można pomylić, unikatowe oddziaływanie. Harmoniczny, owalny wzór można odnaleźć we wszystkich elementach ceramicznych Aveo. Przejrzysta kompozycja tworząca atmosferę spokoju - i czyniąca łazienkę miejscem relaksu. Aveo jest dostępne w trzech odcieniach bieli, odpowiednio dobrane meble wykonane są z drzewa bambusowego i orzecha. Dopełnienie w pięknej formie: armatura Source o świadomie prostym kształcie.<br/>

Bellevue

Wysokie wymagania w stosunku do stylu życia oznaczają też najwyższe wymagania w stosunku do łazienki. Można je swobodnie spełniać dzięki serii BELLEVUE - o nie dającym się pomylić z żadną inną serią wzornictwie, doskonałym kształcie, kosztowności wyrażonej w detalach. Uwidacznia się to w specjalnie stworzonej okleinie z prawdziwego drewna Linea, armaturze SQUARE vogue oraz dekoracji umywalki Art Déco. Udowadnia to komfortowy PowerFlush do WC oraz różnorodność mebli, która przekonuje w najdrobniejszych szczegółach.

Cetus

Doskonała forma, imponująca różnorodność. Łagodnie zagiętą forma, zarówno nowoczesna i klasyczna. CETUS zdobył prestiżową nagrodę Industrie Forum Design i jest dostępny w wersjach owalnej, prostokątnej lub sześciokątnej jako wolno stojący model Ceta.

Squaro

Sztuka prostych linii - Squaro jest najlepszym przykładem wyraźnego wzoru, a zatem idealny wybór dla nowoczesnych, eleganckich łazienek. Ponadczasowo wykonanie przy niezwykłej precyzji aluminiowe i znaczące dla prostokątnego kształtu podstawy wanny. Estetyczny wygląd w najdrobniejszych szczegółach jest gwarantowany dzięki wykorzystaniu wyjątkowych materiałów dostępnych wyłącznie w firmie Villeroy & Boch.<br/>

Oberon

Przejrzysty układ, przejrzyste funkcje dzięki połączeniu prostokątnych i owalnych kształtów, OBERON wszedł do klasycznej formy projektowania. Jest prosty, a dzięki temu łatwy do czyszczenia i pasuje do różnych stylów. Oberon zapewnia nie tylko na montaż precyzyjny, ale również pozwala na elegancką instalację systemów hydromasażu. Kąpiel w pięciu różnych rozmiarach.

Ceta

Doskonała forma, imponująca różnorodność. Łagodnie zagiętą forma, zarówno nowoczesna i klasyczna. CETUS zdobył prestiżową nagrodę Industrie Forum Design i jest dostępny w wersjach owalnej, prostokątnej lub sześciokątnej jako wolno stojący model Ceta.

Nexus

High-tech i klasyczne formy. Nexus umożliwia korzystanie z najlepszej sztuki projektowania i eleganckich kształtów w jakości kąpieli . Praktyczna cecha: łatwa do zainstalowania wanna dająca możliwość dopasowania do każdej łazienki. Materiał o wysokiej technologii dla klasycznych form. Nexion model umożliwia zaokrąglony design i fartuch, eleganckich form.

Futurion

Brodziki z Futurion przedstawiają rodzinę produktów, które zapewniają poczucie absolutnej wolności. Ekskluzywne wrażenie i funkcjonalną wartość posiadają głównie ze względu na tworzywo Villeroy & Boch Quaryl, które świeci przez dotyk jakości, dopasowania i maksymalnej dozy komfortu. Z Futurion otrzymujesz nowe, liberalne poczucie przestrzeni.

Subway 2.0

Twoje życie nie stoi w miejscu. Jest w stanie ciągłej zmiany i w dalszym ciągu rozwija się z dnia na dzień. Podobnie jak w kolekcji łazienkowej Subway, krągłe umywalki w różnych rozmiarach i modelach, naścienna WC i bidet z atrakcyjną ofertą mebli nadają kolekcji jeszcze większy wybór. Zanurz się w światach łazienki zupełnie różnych ludzi i pozwól się zainspirować do stworzenia łazienki, która jest tak porywający, jak życie.

La Belle

Ożyw swoją kąpiel z romantyczną elegancją kolekcji La Belle. La Belle to seria produktów, która obejmuje toalety, bidety, umywalki oraz dwie opcje wannowe. wolnostojące wanny dostępne są w soczystych kolorach i żywych odcieniach gwarantujących stanie się centralnym punktem każdej klasycznej łazienki.<br/>

Reflection

Wygląd, który jest zawsze w centrum uwagi. Villeroy & Boch oferuje pierwszą uniwersalną gamę szaf lustrzanych. Dostępne z, lub bez szuflady, od modelu z jednymi drzwiami o szerokości 50 cm do największego modelu z drzwiami trój skrzydłowymi szerokości 130 cm. Hojne refleksje przestrzeni dyskowej dopasowane do każdego rozmiaru łazienki gwarantujące miejsce dla każdej indywidualności. Wysokiej jakości aluminiowa obudowa pasuje do wszystkich rodzai mebli. Ponadto, szafy lustrzane umożliwiają również swobodę wyboru, jeśli chodzi o oświetlenie, każdy model jest dostępny z wbudowanym światłem lub natynkowym światłem LED. Villeroy & Bosch REFLECTION zawsze zapewnia optymalne oświetlenie obszaru umywalką jednocześnie tworząc przyjemnie oświetloną atmosferę.

Next2U

Prosta konstrukcja dla nieograniczonych kombinacji: NEXT2U łączy funkcjonalność i minimalistycznym stylu, zapewniając jednocześnie wiele możliwości w dziedzinie mebli i luster. Zredukowany projekt wielkiej wszechstronności. nowy NEXT2U to program mebli imponujący praktycznym jasnym kolorem i minimalistycznym wystrojem - Next2U dostosowuje się do każdej wielkości pomieszczenia. Szczególną cechą konstrukcji NEXT2U jest doskonała jedność umywalki i szafki pod umywalkowej.

Square

Przycisk TECEsquare wykorzystuje efekt czystej stali nierdzewnej i doskonale integruje się z nowoczesną architekturą łazienki dzięki niezwykle płaskiej formie.<br>Jednoznaczny kształt wskazuje przeznaczenie przycisków – spłukiwanie pełne i ekonomiczne.<br>Ten innowacyjny projekt firmy TECE umożliwia zamontowanie przycisku TECEsquare wykonanego z metalu wraz z ramka montażową - w efekcie widoczna pozostaje 2 mm płytka ze stali szlachetnej.<br>Ekskluzywny przycisk TECEsquare jest również dostępny w wersji szklanej. Podobnie jak w serii TECEloop ramka montażowa umożliwia pełne zintegrowanie TECEsquare z powierzchnią. Możliwy jest montaż na ścianie lub zlicowany z powierzchnią.

Cisterna

Praktycznie i elastycznie: projektowanie CISTERNA zredukowane do minimum - a więc liczne możliwości indywidualnego projektowania kuchni. Praktyczna i elastyczna umywalka pod blatowa, zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce dając tym samym mnóstwo przestrzeni dla indywidualnego projektowania kuchni.

Architectura

Villeroy & Boch Architectura to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii tego producenta.

Century

Estetyka minionego stulecia. Delikatny gzyms okalający wszystkie elementy ceramiczne charakteryzuje styl CENTURY; efektownie łączony z meblami w kolorze drewna wiśni. Mimo iż odwołuje się do historii, CENTURY oferuje komfort współczesności - na przykład poprzez podwieszony na ścianie WC lub bidet albo też PurAirWC, aktywny w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów

Twist

Mała, drobna, płaska.<BR/>Hansatwist wprowadza młodzieńczą świeżość do łazienki. Dzięki niewielkim rozmiarom Hansatwist stanowi rozwiązanie niezajmujące dużo miejsca – idealne, gdy jest ciasno. Nowy, bardziej płaski kształt armatury Hansatwist kryje jednak całą technikę firmy Hansa: wysokiej jakości korpus mosiężny MS 63 nie ulega korozji. Klasyczny wkład Hansaeco 60+ dzięki funkcji Eco przyczynia się do oszczędności dużej ilości wody i energii, a płytki ceramiczne z zasobnikami ze smarem pozwalają na łatwe działanie uchwytu.