0 prod. 0,00

Vasco

Vasco zajmuje się przede wszystkim producją grzejników dekoracyjnych. Dzieki zastosownaniu innowacyjnego obróbki stali są komfortowe i funkcjonalne.

Dostępne serie

Prado

Redukcja do najistotniejszego.<BR/>Hansaprado to klasyczna armatura firmy Hansa – funkcjonalna, ze sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi. Nadaliśmy jej atrakcyjny wygląd wskazujący na wysoką jakość, który pasuje tak do nowoczesnego, jak i do tradycyjnego wyposażenia łazienki. Hansaprado to jakość: począwszy od nierdzewnego korpusu z mosiądzu, poprzez wysokiej klasy chromowanie, aż po wkład sterujący Hansaeco z licznymi funkcjami oszczędzania wody i samosmarującymi płytkami ceramicznymi

Niva

Grzejniki Vasco są projektowane tak, aby funkcjonowały wiele lat. Podstawowe założenia VASCO do opracowywania rozwiązań technicznych to uzyskanie optymalnej emisja ciepła i najwyższej jakości wykonania. Wszystkie produkty są dokładnie badane przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego szczególnie w takich punktach jak spawy, mocowania, odpowietrzniki. Dla utrzymania lakieru w idealnym stanie przez kilkudziesięcioletni okres eksploatacji stosowana jest pochodząca z przemysłu motoryzacyjnego technologia lakierowania podkładowego KTL. Warstwą finalną jest lakier epoksydowo-poliestrowy w różnych kolorach i fakturach (metalicznych kolorach (struktura), naturalnych kolorach (matowe), sanitarne i RAL-Classic)). Vasco udziela 10 lat gwarancji na lakier i szczelność. Vasco posiada ISO 9001 i certyfikat jakości ISO 14001.<br>Wzornictwo VASCO uwzględnia fakt, że grzejniki dekoracyjne są częścią stałego wyposażenia domu. Dlatego wzornictwo VASCO jest minimalistyczne. Wykorzystuje najbardziej uniwersalne, proste formy geometryczne, takie które będą zawsze atrakcyjne niezależnie od chwilowych trendów. Projektanci VASCO odwołują się do architektury tworząc wzory, które umiejętnie zakomponowane we wnętrzach stają się ich naturalnym uzupełnieniem, często wręcz stają się niewidoczne dzięki integracji z otoczeniem, nawet jeśli są umieszczone w widocznych miejscach pomieszczenia wyznaczanych potrzebami grzewczymi: przy oknach, przy drzwiach wejściowych.

Canyon

Bezpretensjonalna, monolityczna sylwetka armatury HANSA CANYON opiera się na sile żywiołu wody która w spektakularny sposób przygotowuje mu drogę. Sceneria jest oświetlona kolorowym światłem, które rozświetla strumień – odpowiednio do temperatury wody – zimnym błękitem, letnim fioletem lub ciepłą czerwienią. Bateria sterowana jest elektronicznie za pomocą sensorów.

Veronica

Zapach kwiatów, światło księżyca, muzyka pełna uczuć, poezja, subtelność i delikatność – czy istnieją słowa, które są w stanie opisać i określić romantyczny charakter człowieka lub przedmiotu? Czy historia nie stanowi dziś niewyczerpalnego źródła inspiracji dla projektantów przestrzeni i formy, łączących w swych pracach delikatność kształtu z wysmakowaniem formy? Takie właśnie są produkty ROCA w Stylu Romantycznym, w których perfekcyjne dopracowanie detalu harmonizuje z emocjami zawartymi w subtelnym kształcie. Seria Veronica to eleganckie i klasyczne linie, które przywodzą na myśl dzieła antyczne.