0 prod. 0,00

Dostępne serie

Cuadro-Tres

Cuadro-Tres przypomina naturę w formie i funkcji. Ten nowoczesny Zakres obejmuje jednouchwytową baterię umywalkową i Jednouchwytową baterię bidetową, obie bardzo funkcjonalne i niezwykle poręczne. Mówiąc krótko Cuadro-Tres to naprawdę nowoczesny asortyment wyposażenia mający orzeźwiający wygląd.

Futur Plus

Futur Plus jest doskonałym przykładem nowoczesności. Dość duży, za niewielką cenę. Orzeźwiające sygnały projektowe sprawiaja, że seria Futur Plus jest ponadczasowa. Psujące do każdej łazienki proste, pewne kształty nadające wyjątkowy charakter.

Retro-Tres

Luksus i fascynacja w optycznym doznaniu wieku. Retro-Tres oferuje wykwintne szczegóły i spełnia najwyższe wymagania. Zaczynając od strony ponadczasowej konstrukcji do skomplikowanych, niepowtarzalnych aspektów które wybornie nadadzą niepowtarzalny styl każdej nawet najbardziej wymagającej łazience.

Alp-Tres

Alp-Tres jest doskonale stylizowany. Jego stylowe kształty odnoszą się do siebie nie tylko w wyjątkowych proporcjach, ale uzupełniają całokształt w łazience. Dwu-otworowa bateria ściana bezproblemowo pasuje do wszystkich udogodnień. Alp-tres stanowi niezrównaną wartość dla pieniędzy.

Bimax-Tres

Fascynacja luksusem w optycznym doznaniu wieku. Brima-Tres oferuje wykwintne szczegóły i spełnia najwyższe wymagania. Zaczynając od strony konstrukcji do skomplikowanych czterokątnych aspektów.<br/>

Clasictres

Luksus w fascynującym, optycznym doznaniu wieku. Clasictres oferuje wykwintne szczegóły i spełnia najwyższe wymagania. Zaczynając od strony konstrukcji do skomplikowanych czterokątnych, zaokrąglonych, klasycznych aspektów.

Cub-Tres

Cub-Tres to seria armatur projektowych. Z konturami odzwierciedlającymi nowoczesny funkcjonalizm. Wytworzona przy użyciu wysokiej jakości materiałów - i solidnych wykończeń. Szczegóły, takie jak zaokrąglone krawędzie i dźwignie zintegrowane by wygenerować harmonijny ogólny efekt pomimo twardego języka projektowania.

Max-Tres

Prostota i styl w najwyższym wydaniu. Jego smukłe kształty odnoszą się do siebie w wyjątkowych proporcjach, doskonale uzupełniając całokształt w łazience. Dwu-otworowa bateria ściana doskonale pasuje do wszystkich udogodnień. Max-Tres stanowi również niezrównaną wartość dla pieniędzy.

Top-Tres

Top-Tres bateria kuchenna jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych, zdecydowanie architektonicznych pomieszczeń. Top-Tres wyróżnia się silną osobowością i najwyższą jakością.

Loft-Tres

Doskonały styl. Jego proste kształty odnoszą się do siebie w wyjątkowych proporcjach, uzupełniając całokształt w łazience. Dwu-otworowa bateria ściana idealnie pasuje do wszystkich udogodnień. Loft-Tres stanowi niezrównaną stylizację w każdej łazience.

Trestronic

Perfekcyjne współgranie naturalności i funkcjonalności. Miękkie krzywe oraz gładkie powierzchnie przyciągają dając wspaniały efekt dekoracyjny. Pierwszej klasy technologia pasująca do każdego nowoczesnego pomieszczenia.

Eco-Tres

Eco-Tres oznacza trwałość i niezawodność oraz swobodny wybór rodzaju instalacji. Wprowadza również najwyższą klasę do kuchni i łazienki.

K-Tres

Baterie generacji K-Tres łączą w sobie ultra smukłą konstrukcję z najnowszą technologią wytwarzania. Seria K-Tres została zaprojektowana tak by cieszyła elastycznością, łatwością regulacji i pozwalała na oszczędność miejsca, ta innowacyjna seria daje wielką swobodę ruchu. K-Tres rozpieszcza dzięki różnorodności swych funkcji.

Lex-Tres

Lex-tres to doskonała, ponadczasowa stylizacja. Jego smukłe kształty odnoszą się do siebie nie tylko w wyjątkowych proporcjach, ale uzupełniają całokształt w łazience. Bateria dwuotworowa bezproblemowo pasuje do wszystkich udogodnień.

Monoclasic 1900

W całej swojej sferze pokoju i siły Monoclasic 1900 odzwierciedla postać starożytnego świata. Dla przyjaciół Śródziemnego świata łazienka staje się źródłem nowego nastawienia do życia: miękka i płynna. Stworzona dzięki najlepszej innowacyjnej technologii.

Star-Tres/Star-Plus

Star-Tres/Star-Plus to absolutnie seria sukcesu. Lubi połączenie krzywych i prostokąty, a więc doskonale pasuje do każdej łazienki. Asortymenty z szerokiej gamy produktów Tres spełniają wszystkie nawet najśmielsze wymagania.

Monotres 2000

Dobrze zaokrąglone. Stylowy projekt z klasycznie prostą wylewką. Monotres 2000 przynosi życie kuchni. Boczna kontrola i wylot zapewniają pełną swobodę dając czysty i swobodny przepływ wody.

Tempotres

Tempotres jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych, zdecydowanie architektonicznych pomieszczeń. Tempotres wyróżnia się silną osobowością i najwyższą technologią pasującą dla najbardziej wymagających.

Mar-Tres

Baterie Mar-Tres bezproblemowo pasują do wszystkich udogodnień stanowiąc niezrównaną wartość każdej łazienki.

Styl-Tres

Styl-Tres to perfekcyjne współgranie naturalności i funkcjonalności. Cenne miękkie krzywe oraz gładkie powierzchnie przyciągają dając wspaniały efekt dekoracyjny. Styl-Tres zapewnia najwyższą jakość oraz technologię w każdej łazience.