0 prod. 0,00

Ronal

Ronal wiodący producent kabin prysznicowych i brodzików. Kermi to synonim nowoczesnych rozwiązań do każdej łazienki. Firma Ronal dokłada wszelkich starań, aby produkty były najwyższej jakości.

Dostępne serie

Pur Light S

Komfort dla wymagających<br>Pur Light S to cztery modele kabin z drzwiami rozsuwanymi. Delikatna listwa progowa gwarantuje podwyższoną szczelność a także prawie bezprogowe wejście do kabiny. System wypinania drzwi zapewnia wygodny dostęp do wszystkich elementów w trakcie czyszczenia. Elegancki wygląd kabin wraz z ich dostępnością w dużych rozmiarach czyni z serii Pur Light S idealną propozycję zarówno do małych jak i dużych łazienek.

Pur

Cechy charakterystyczne serii PUR<br>Bezramowa konstrukcja z krystalicznie czystego szkła to definicja klasy biznes. 8mm szkło hartowane uszlachetnione powłoką AquaPerle w połączeniu z ekskluzywnymi zawiasami z funkcją unoszenia drzwi podczas otwierania gwarantują bezpieczeństwo i wygodę. Seria PUR umożliwia wykonanie kabin na wiele możliwych sposobów według indywidualnych projektów. Kabiny z tej serii spełnią wszystkie Państwa potrzeby, zarówno praktyczne jak i estetyczne.

Swing Line

Dopracowany w każdym szczególe<br>Delikatne profile w nowoczesnym wzornictwie, zmienione uchwyty, 6mm hartowane szkło, duża rozpiętość wymiarów do wyboru to seria SwingLine – kwintesencja elegancji, nowoczesności i funkcjonalności. Niezwykle atrakcyjna cena w stosunku do jakości to kolejny argument przemawiający za wyborem tej właśnie serii do Państwa łazienki.