0 prod. 0,00

Dostępne serie

Victoria

To propozycja uniwersalna i ponadczasowa. Elegancja i funkcjonalność w szerokiej serii, w której można odnaleźć prostotę i różnorodność. Seria oferuje komfort i funkcjonalność.

Dama

Zapach kwiatów, światło księżyca, muzyka pełna uczuć, poezja, subtelność i delikatność – czy istnieją słowa, które są w stanie opisać i określić romantyczny charakter człowieka lub przedmiotu? Czy historia nie stanowi dziś niewyczerpalnego źródła inspiracji dla projektantów przestrzeni i formy, łączących w swych pracach delikatność kształtu z wysmakowaniem formy? Takie właśnie są produkty ROCA w Stylu Romantycznym, w których perfekcyjne dopracowanie detalu harmonizuje z emocjami zawartymi w subtelnym kształcie. Delikatne formy serii Dama przypominają empirową i secesyjną sztukę użytkową o miękkich, łagodnych liniach.

Dama Senso Compacto

Seria przeznaczona dla tych, którzy cenią swobodę kompozycji oraz funkcjonalność zamkniętą w minimalistycznej formie. Nasi projektanci uchwycili w niej zmieniające się tempo naszego świata i zamknęli je w oszczędnej formie, inspirowanej naturą i kulturą Wschodu. To kolekcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym walory użytkowe i estetyczne naszych produktów. Produkty z tej serii odznaczają się pięknymi, geometrycznymi kształtami, szlachetnym minimalizmem i nowoczesnością. To czysty minimalizm w doskonałej formie, gdzie majestatyczny chłód metalu wtapia się w przestrzeń, dając nieograniczoną swobodę. Minimalistyczne w formie, a zarazem komfortowe, wyposażenie ROCA w Stylu Trendy zapewni każdej łazience nowoczesny wygląd

Happening

Ramon Benedito oferuje serię, która pod względem formy jest dopracowana do najdrobniejszego detalu. Zachowując klasyczną formę wprowadza świeżość nowoczesnego spojrzenia. Wyrazista forma oddaje to, co najważniesze. Prostota kształtów tworzy przejrzystą przestrzeń z indywidualnym charakterem, nie tracąc na funkcjonalności.

America

Jej elegancki i wyrafinowany styl emanuje spokojem nawiązując do stylu klasyków. Seria zaprojektowana przez Marcello Cutino ma idealne proporcje, a dopracowane do każdego szczegółu kształty mają uniwersalną moc. Przemyślana seria to rozwiązanie ponadczasowe.<br/>

Element

Wyrazista seria stworzona przez architekta Davida Chipperfielda. Przykuwa uwagę ujmującą prostotą. Kompleksowe rozwiązanie łazienkowe znakomicie wpisuje się w różnorodne wpółczesne trendy w architekturze wnętrz.

Urbi

Umywalki Urbi są efektem współpracy firmy Roca z włoskim projektantem Carlo Urbinatim. Od nazwiska twórcy pochodzi nazwa serii, na którą składa się osiem eleganckich umywalek o wyszukanych liniach i zaskakującym wzornictwie. Roca od lat wyznacza trendy w wystroju łazienek i słynie z odważnego dizajnu. Niepowtarzalne wzornictwo tej serii jest tego potwierdzeniem.

Diverta

Diverta to jakość i funkcjonalność. Proste i eleganckie linie nadają charakteru przestrzeni. To nowoczesne i miejskie rozwiązanie.

Stratum

Szafki podumywalkowe Stratum wraz z umywalkami stanowią idealną kompozycję. To prostota i funkcjonalność w jednym.

Kalahari

Szerokie możliwości kompozycji. Umywalki w połączeniu z szafką czy blatem przykuwają uwagę i tworzą funkcjonalne rozwiązanie. Bogata oferta modeli i rozmiarów pozwalają na stworzenie własnej niepowtarzalnej aranżacji.

Targa

To seria, która w każdej strefie łazienki wprowadza świeżość i oryginalność. Smukłe linie uwodzą wyjątkowością, a poszczególne elementy przekonują funkcjonalnością.

Esmai

To harmonia kształtów w jasno zdefiniowanym i naturalnym stylu. Świeżość i miejski charakter, wyznaczają nowe trendy tworząc rozwiązanie wyszukane i eleganckie.

Moai

Formy czyste i geometryczne wyróżniają przestrzeń i nadają jej niepowtarzalny styl. Każdy szczegół jest przemyślany pod kątem designu i funkcjonalności ułatwiając nam codzienne czynności. To wysokiej jakości rozwiązanie, które jest komfortowe i ergonomiczne.

Thesis

Antonio Bullo to twórca serii baterii Thesis. Nowoczesna i dynamiczna linia jest jasno zdefiniowana i harmonijna. Inspirowana bryłami geometrycznymi wprowadza styl i elegancję do wnętrza łazienki.

Loft

Awangardowe wzornictwo, technologia, trwałość i wysoka jakość zawarte są w tej serii baterii. Loft to propozycja stylu ponadczasowego i wyjątkowego. Oryginalność kształtów aranżują każdą przestrzeń nadając jej wytworności i elegancji.<br/>

Loft Elite

Geniusz i technologia połączone w jednej serii. Wygoda, ergonomia i mechanizmy ekonomicznego zużycia wody zawierają się w śmiałych i wyszukanych kształtach. Propozycja baterii dwuuchwytowej do łazienki w modnej, miejskiej stylistyce.

Dama Senso

Niemieccy projektanci Schmidt i Lackner sygnują szeroką serię, która daje wiele możliwości we współczesnym wnętrzu. Oferta pozwala na idealne wykorzystanie przestrzenii. Małe rozmiary umywalek i misek w wersji Compacto pozwalają na piękną i funkcjonalną aranżację nawet niewielkiej łazienki.

Meridian N

To jedyny koncept tysiąca i jednej możliwości. Jedyny pomysł , aby zaspokoić każdą potrzebę. Na szeroką gamę składają się umywalki podwójne, symetryczne, asymetryczne, od największych do najmniejszych poprzez, ścienne czy nablatowe wersje. To najszersza seria, daje nieograniczone możliwości.

Meridian

Kamień, ten nieprzemijający, niemy świadek historii świata, może stać się źródłem inspiracji.Czy patrząc na niego, widzimy piękno i stałość formy, czy może tylko surowość kształu? Projektanci ROCA dostrzegli w nim coś więcej – ponadczasowość. Zrozumieli, że są na świecie rzeczy, które pomimo upływu lat trwają w swym pięknie i funkcjonalności. I stworzyli kolekcję ceramiki i baterii ROCA w Stylu Ponadczasowym. Połączyli w niej surowość i oczywistą prostotę formy z funkcjonalnością. Stworzyli serię inspirowaną tym, co w naturze najlepsze, najprostsze, najbardziej uniwersalne. Stworzyli ceramikę nieprzemijającą jak kamień, który przez wieki trwa w swej formie. Seria Meridian o wyrazistej i wyrafinowanej, to różnego rodzaju umywalki i stylowe wanny.

Urban

Umywalki i baterie Urban zmieniają łazienkę w ekskluzywne wnętrze. Umywalki Barcelona, Berlin, Nowy York, Shanghai przyciągają uwagę przywołując wspomnienie największych metropolii świata.

Touch

Dotyk elegancji, seria idealna do czystych w formie przestrzeni. To design, estetyka i komfort. To dotyk luksusu.

Gap

Zaprojektowana przez Antonio Bullo seria Gap zapewnia funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Szeroka gama daje możliwości i pozwala na idealną aranżację różnorodnych łazienek. Nowoczesne i eleganckie linie pozwalają na przemianę w piękne przemyślane wnętrze.

Veranda

Seria przeznaczona dla tych, którzy cenią swobodę kompozycji oraz funkcjonalność zamkniętą w minimalistycznej formie. Nasi projektanci uchwycili w niej zmieniające się tempo naszego świata i zamknęli je w oszczędnej formie, inspirowanej naturą i kulturą Wschodu. To kolekcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym walory użytkowe i estetyczne naszych produktów. Produkty z tej serii charakteryzują się zaokrąglonym kształtem. To czysty minimalizm w doskonałej formie, gdzie majestatyczny chłód metalu wtapia się w przestrzeń, dając nieograniczoną swobodę. Minimalistyczne w formie, a zarazem komfortowe, wyposażenie ROCA w Stylu Trendy zapewni każdej łazience nowoczesny wygląd

Genova

Przestrzeń kąpielowa wyposażona w akrylową wannę Roca przynosi wiele przyjemności. Różnorodność modeli, szeroka gama rozmiarów pozwala na stworzenie indywidualnej przestrzeni.

Georgia

Zapach kwiatów, światło księżyca, muzyka pełna uczuć, poezja, subtelność i delikatność – czy istnieją słowa, które są w stanie opisać i określić romantyczny charakter człowieka lub przedmiotu? Czy historia nie stanowi dziś niewyczerpalnego źródła inspiracji dla projektantów przestrzeni i formy, łączących w swych pracach delikatność kształtu z wysmakowaniem formy? Takie właśnie są produkty ROCA w Stylu Romantycznym, w których perfekcyjne dopracowanie detalu harmonizuje z emocjami zawartymi w subtelnym kształcie. Seria Georgia charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami.