0 prod. 0,00

Kludi

Kludi jest jednym z bardziej znanych producentów armatury łazienkowej na świecie. Baterie łazienkowe i kuchenne, zestawy prysznicowe zaskakują bogactwem formy. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów przy ogromnym zaangażowaniu pracowników.Marka Kludi nie boi się wykorzystywać najnowszych technologii; w swojej ofercie posiada sprzęty energooszczędne i ekologiczne. Oprócz elementów wyposażenia łazienki Kludi oferuje również wysokiej jakości systemy odpływowo-przelewowe.

Dostępne serie

New Waves

Minimalistyczna purystyczna stylistyka serii KLUDI NEW WAVES stanowi źródło nowej energii do najistotniejszych rzeczy w życiu: swymi czytelnymi i dynamicznymi kształtami emanuje bowiem spokojem i siłą. Niezwykle szeroki asortyment serii zaspokoi wszelkie potrzeby i wymagania.

Zenta

Konsekwentna i prosta stylistyka nowej serii armatury KLUDI ZENTA idealnie harmonizuje z każdym stylem aranżacji. Obszerny asortyment zapewnia kompleksowe wyposażenie łazienki.<br/>

Freshline

Dzięki programowi natryskowemu KLUDI FRESHLINE kąpiel pod prysznicem dostacza naszym zmysłom rozkoszy i komfortu. Na uznanie zasługują zarówno forma, funkcjonalność jak i stylistyka. Przyjemny w dotyku uchwyt zapewnia łatwą obsługę. Przetwarzanie obiektów oraz atrakcyjny design oferuje coś co sprawia, że Kludi Freshline showers jest inspirujące i komfortowe. Obejmują one również łatwe do czyszczenie podłogi prysznica.<br/>

Rotexa

Akcesoria do najwyższej jakości armatury Kludi.

A-QA

Prysznic generacji KLUDI A-QA łączy w sobie ultra smukłą konstrukcję z najnowszą technologią wytwarzania. Seria A-QA została zaprojektowana tak by cieszyła elastycznością, łatwością regulacji i pozwalała na oszczędność miejsca, ta innowacyjna seria daje wielką swobodę ruchu. KLUDI A-QA rozpieszcza dzięi różnorodności swych funkji.<br/>

Tasso

Pełny wybór syfonów do najwyższej jakości armatury Kludi.

Objekta Mix New

Klasyk w nowej odsłonie. KLUDI OBJEKTA MIX NEW to długowieczność, niezawodna obsługa i możliwość wyboru wariantu montażu - a wszystko w nowym atrakcyjnym designie.

Medi Mix

Szczególnie w warunkach opieki domowej wymagane jest bezpieczeństwo i komfort. KLUDI MEDI MIX odznacza się łatwą obsługą również przy ograniczonej zdolności ruchowej. Zintegrowane zabezpieczenie zapobiegające oparzeniom gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.

Mix

Skromne i proste linie to cechy, dzięki którym ta funkcjonalna, klasyczna bateria niezmiennie zachowuje piękną sylwetkę. Dostępna w wielu wariantach m. in. z przyłączem Multi, wyciąganą wylewką czy też w wersji naściennej, KLUDI MIX spełni życzenia każdego użytkownika. Cztery różne warianty powierzchni dopełniają wszechstronność zastosowania baterii.

Medi Care

KLUDI MEDI CARE sprosta najwyższym wymaganiom odnośnie higieny odznaczając się przy tym komfortem obsługi oraz oszczędnością zużycia energii i wody. Kolejnym walorem KLUDI MEDI CARE jest krótki czas potrzebny dla konserwacji. To atrybuty, które jak żadne inne rekomendują KLUDI MEDI CARE do stosowania w profesjonalnych placówkach medycznych.

MX

Dzięki funkcji regulacji wysokości korpusu bateria KLUDI MX XXL pozwala użytkownikom na większą swobodę ruchów przy wykonywaniu codziennych czynności.

Bozz

KLUDI BOZZ jest doskonale stylizowany. Jego zaokrąglone kształty odnoszą się do siebie nie tylko w wyjątkowych proporcjach, ale uzupełniają całokształt w łazience. Dwu-otworowa bateria ściana bezproblemowo pasuje do wszystkich udogodnień. KLUDI BOZZ stanowi niezrównaną wartość dla pieniędzy.<br/>

Kido

Łazienka stanowi miejsce spokoju i odprężenia, pielęgnacji i regeneracji. To oaza, w której czerpiemy ze źródła nowych sił witalnych. Dzięki Kludi Kido siły te zyskują wyrazistą symbolikę. Wystarczy jedno spojrzenie, by poczuć wszechogarniającą harmonię i równowagę formy. Baterie Kludi Kido to wyrazista symbolika w każdej łazience.Łazienka Kludi Kido jest miejscem odpoczynku i relaksu inspirowanym japońską estetyką. Stożkowy kształt zaworów zapewnia Tai Chi w łazience, a tym samym daje energię i siłę, której potrzebujemy każdego dnia.<br/>

Q-Beo

KLUDI Q-BEO to seria armatury, której nazwa znajduje odbicie we wzornictwie: sześcienne kontury zdradzają nowoczesną funkcjonalność. Wykonana przy użyciu najwyższej jakości materiałów i z solidnym wykończeniem. Detale w postaci zaokrąglonych krawędzi czy zintegrowanych uchwytów nadają produktom atrakcyjny wygląd, przemawiając językiem zdecydowanych form.

Amphora

Łagodne, opływowe kontury baterii kuchennych i łazienkowych serii KLUDI AMPHORA odzwierciedlają kształty antycznych amfor emanujące spokojem i czystością. Pełne harmonii wzornictwo i innowacyjna technika baterii czynią Amphorę źródłem uczucia nowej jakości życia.

O-Cean

KLUDI O-Cean przypomina naturę w formie i funkcji. Ten nowoczesny Zakres obejmuje dwie jednouchwytowe baterie umywalkowe, każda oferuje różne zalety: Model z perlatorem kaskadowym umożliwiającym przepływ wody jak z naturalnego źródła. Jednouchwytowa bateria umywalkowa i Jednouchwytowa bateria bidetowa z s-pointer eco-aerator wyposażone w indywidualnej regulacji przepływ. Plus, z eko-aeratora możesz zaoszczędzić nawet do 50% wody. Mówiąc krótko KLUDI O-Cean jest naprawdę przyjazny dla środowiska - pomocny do zachowania cennych zasobów naszego środowiska naturalnego. Wizualnie, nowoczesny asortyment wyposażenia ma jasny, orzeźwiający wygląd.

L-ine

Ekstrawagancka seria Baterii kuchennych KLUDI L-INE jest potrzebne zwłaszcza dla minimalistycznych kuchnii. Minimalistyczny design z powodzeniem zyskuje swoją pozycję na rynku. Teraz zasięg zostanie rozszerzony przez jedn kran z dźwignią teleskopową. siedem cali a dzięki ramieniu teleskopowemu wydłuża drogę do centrum basenu a obie ręce są wolne.

Esprit

Esprit jest jedną z największych na świecie najbardziej znanych i najbardziej udanych marek w stylu życia, z kolekcjami, które zapewniają inteligentny, niedrogi luksus dla młodej publiczności bez wysokich wydatków. Esprit to produkty, które łączą w sobie jakość, styl życia dzisiejszego i uczciwą cenę. Międzynarodowa rodzina przedsiębiorstwa Kludi zawsze dedykowałą swój asortyment łącząc w nim funkcjonalność korzystania z wody w łazienkach i kuchniach. celem zawsze było opracowanie i wdrożenie wysokiej jakości marki i koncepcji projektowych.

Logo Neo

KLUDI LOGO NEO jest przykładem. Dość duży, za niewielką cenę. Orzeźwiające sygnały projektowe sptawiaja, że seria Kludi logo jest ponadczasow. Wbudowany w baterie WC aerator Eco oszczędza dodatkowo do 40% wody.

E-GO

Brudne ręce w pośpiechu. Kludi opracował montaż nie tylko dla tego rodzaju codziennych sytuacji. Montaż Kludi E-GO sprawia, że każda kuchnia staje się bardziej wygodne. Światowa KLUDI E-GO jest wyposażony w czujnik, który jest aktywowany przez ruch. Proces ten sprawia, że jest higieniczna, szybka, prosta a jeśli to konieczne, także ręczna. To jest prawdziwa światowa premiera, a KLUDI E-GO może być obsługiwany zarówno elektronicznie i ręcznie.

A-XES

Zgodnie z mottem "przeciwieństwa się przyciągają" KLUDI A-XES łączy formy architektonicznych i opcjonalnych metod montażu. Symbioza cylindrów i kostki, połączenie z dowolnym wzorem. Wszystkie akcesoria są obracalne o 180 ° prawo lub w lewo oraz przystosowane do montażu z boku.

Balance

KLUDI BALANCE to nowa odsłona złagodzonego minimalizmu. Idealne połączenie naturalności i funkcjonalności. Łagodne kształty baterii zdają się zapraszać do udekorowania jej surowej powierzchni. Na przykład świecami. Najwyższej jakości pierścienie ceramiczne, łatwy montaż za pomocą standardowych przyłączy typu S, zabezpieczenie przed zassaniem brudnej wody do sieci to tylko niektóre walory tej nowoczesnej serii. Funkcja HotStop chroni przed oparzeniami, a cokół nasadzanej umywalki dodatkowo wysmukla baterię

Trendo Star

KLUDI TRENDO STAR zmieni każdego kuchennego amatora w kulinarnego gwiazdora! Łatwa obsługa i optymalny kąt nachylenia wylewki ułatwiający napełnianie dużych naczyń to obowiązkowe atrybuty baterii kuchennej. A sam wygląd to prawdziwa uczta dla oka.

Objekta

KLUDI OBJEKTA MIX NEW to trwałość, niezawodna obsługa i możliwość wyboru wariantu montażu. A wszystko to podane w ponadczasowej, atrakcyjnej formie.

Bingo Star

Wszechstronny Kludi Bingo Star potrafi dopasować się do najrozmaitszych stylów łazienki, zapewniając jeszcze więcej swobody ruchów. Ta nowoczesna i atrakcyjna bateria jednouchwytowa z bocznym uchwytem ma wiele praktycznych zalet, głównie zaś za sprawą swej charakterystycznej wysokiej wylewki, doskonale sprawdzającej się choćby przy myciu głowy.<br/>

Tercio

Subtelna i smukła, a jednocześnie pewna siebie i nowoczesna linia KLUDI TERCIO reprezentuje ponadczasową elegancję, dopasowując się tym samym do każdego stylu aranżacji wnętrza. Odporne na intensywną eksploatację głowice ceramiczne niezmiennie zaskakują swą wysoką jakością.