0 prod. 0,00

Kermi

Kermi to lider w branży grzewczej. Oprócz wszelkiego rodzaju grzejników firma Kermi ma w swojej ofercie również kabiny prysznicowe. Nowoczesne formy jakimi odzanczają się produkty Kermi w żaden sposób nie umniejszają ich funkcjonalności.

Dostępne serie

Cada

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ I STYLISTYKA W PRZYSTĘPNEJ CENIE<br>Atrakcyjna cena, jakość i stylistyka. Proste wzornictwo, delikatne profile oraz ergonomiczne uchwyty wewnątrz i na zewnątrz drzwi. Szkło hartowane ESG seryjnie dostarczane z powłoką CadaClean ułatwiającą utrzymanie kabiny w czystości. Duże spektrum dostępnych wariantów ułatwia wybór odpowiedniej kabiny. Wysokość seryjna 2000 mm.

Raya

DELIKATNE WZORNICTWO I DOSKONAŁA JAKOŚĆ.<br>Proste, przejrzyste wzornictwo.<br>Bezpieczne szkło hartowane.<br>Niezawodny mechanizm windowy w drzwiach wahadłowych.<br>Odpowiednia do niemal wszystkich brodzików oraz do montażu na posadzce.

Filia XP

Maksymalny komfort użytkowania drzwi.<br>Najwyższej jakości uchwyty i mechanizm windowy w zawiasach gwarantują płynne otwieranie i zamykanie drzwi, nawet w przypadku montażu kabiny na posadzce.<br>Dodatkowy komfort zapewnia praktyczny mechanizm drzwi wahadłowych, otwieranych na zewnątrz lub do środka kabiny (z wyjątkiem kabiny ćwierćkolistej z drzwiami otwieranymi i polami stałymi).<br>Wyjątkowa niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.<br>Najnowsze rozwiązania stabilizacyjne zastosowane w zawiasach.<br>Atrakcyjność i funkcjonalność.