0 prod. 0,00

Dostępne serie

Preciosa

Zobowiązanie do jasnych linii. Humanitarna łazienka, która odzwierciedla się w klasycznym minimalistycznym stylu i jasnym kształcie geometrycznym w oddzielnyej atmosferze łazienki.

Flow

Przedstawiciel i konstrukcja zdecydowanie podkreślają efekt serii po przez przepływu wyrafinowanych instalacyjnych dostosowanych do pomieszczeń - od klimatyzacji do umywalek, WC i pisuarów w łazience hotelowej.

JOOP!

Joop! Nowoczesne przepych.<BR/>Joop! Przynosi nowy styl w łazience - ekspresyjny, emocjonalny, obfity. Innowacyjna technologia wysokiej funkcjonalności. Najlepsza jakość materiałów i wykonania.

Vitelle

Codzienny komfort. Vitelle przynosi wielką różnorodność i zmienność w zakresie projektowania łazienek do żądanego miejsca docelowego. Daje możliwość wyboru nie tylko umywalek w różnych rozmiarach, kształtach i promieniach, ale także między dwoma różnymi powierzchniami mebli umożliwiając dobre rozwiązanie dla każdej łazienki.

Visit

Już z wyborem materiałów i produktów - Keramag stanowi fundament dla prawdziwej jakości marki. Trwałe, wysokiej jakości, higieniczne i łatwe w pielęgnacji - to cechy produktu, które od początku i w dłuższej perspektywie zapewnićają bezpieczeństwo z materiałów objętych wyśmienitą jakością.

Flow300

We Flow300, przedstawiciel i konstrukcja zdecydowanie podkreślają efekt serii po przez przepływu wyrafinowanych instalacyjnych dostosowanych do pomieszczeń - od klimatyzacji do umywalek, WC i pisuarów w łazience hotelowej.

Renova Nr1 Plan

Z ostrymi krawędziami. Wyraźne akcenty projektu i kanciaste kształty to Renova Nr.1 Plan. Tutaj seria wyróżnia się również wysokim stopniem elastyczności projektowania i efektywną oszczędnością wody toalet i pisuarów.

Silk

Silk to seria akcesoriów do łazienki przedstawiająca wiele wygodnych akcesoriów. Taka łazienka to świetne miejsce, aby uciec od codziennego zgiełku, jest tak atrakcyjnie zaprojektowana, że robi imponujące wrażenie. Silk łączy urok eleganckiej i ekscytującej formy z ekskluzywnego komfortu aż do najdrobniejszych szczegółów. Jest to idealne rozwiązanie do łazienek, które wyznaczają wysokie standardy komfortu.