0 prod. 0,00

Kaldewei

Kaldewei od wielu lat zajmuję się produkcją wanien i brodzików. W swoejej oferice posiada również wiele nowoczesnych rozwiązań, aby kąpiel dostarczała jeszcze więcej przyjemności. Wanny i brodziki Kaldewei z powodzeniem sprzedają się na całym świecie.

Dostępne serie

Saniform Plus

Do anatomicznych wanien o klasycznych kształtach, tak pięknie pasujących do każdej łazienki należą jednoosobowe wanny SANIFORM PLUS z odpływem umieszczonym w strefie stóp. Bez względu na to, na który model się zdecydujemy, ergonomiczne kształty potwierdzą, że nasza decyzja jest słuszna."

Saniform

Istnieją formy, bez których nie można sobie wyobrazić codziennego życia. Do anatomicznych wanien o klasycznych kształtach, tak pięknie pasujących do każdej łazienki należą jednoosobowe wanny SANIFORM z odpływem umieszczonym u stóp. Bez względu na to, na który model się zdecydujemy, szeroka strefa ramion oraz ergonomiczne kształty potwierdzą, że nasza decyzja jest dobra.

Sanilux

Elegancka wanna prostokątna SANILUX wyróżnia się klarownością linii. Miękkie, płynne kształty wewnętrzne nadają tej jednoosobowej wannie szczególny charakter. Zaokrąglone oparcie pleców sprzyja odczuwaniu przyjemności podczas kąpieli.

Saniform Medium

Do anatomicznych wanien o klasycznych kształtach, tak pięknie pasujących do każdej łazienki należą jednoosobowe wanny SANIFORM MEDIUM z odpływem umieszczonym w strefie stóp. Bez względu na to, na który model się zdecydujemy, szeroka strefa ramion oraz ergonomiczne kształty potwierdzą, że nasza decyzja jest dobra.

Studio Star

Stylowa wanna, która odznacza się komfortem i artystyczną formą. Wewnątrze ma obszerną strefę podparcia pleców oraz wbudowane podłokietniki. Na zewnątrz widać harmonijny, asymetryczny kształt.

Duo Pool

Głębokiw wnętrze, na zewnątrz wygięta w łuk. Dzięki głębokości 50,5 cm w wannie DUO POOL mogą się wygodnie i przyjemnie wykąpać również dwie osoby. Wyważone proporcje wymiarów zapewniają dużą pojemność wanny oraz odpowiednią swobodę ruchów w kąpieli. Niewielka długość i duża szerokość gwarantują przy korzystaniu z wanny DUO POOL optymalny komfort nawet w małej łazience.

Mega Duo

MEGA DUO to rozmach z estetyczną niezależnością. Wanna została po prostu stworzona do kąpieli we dwoje. Nie tylko jednakowo ukształtowane strefy podparcia pleców i centralnie umieszczony odpływ, ale również szerokie podłokietniki z obu stron wanny gwarantują optymalny komfort dla dwóch osób.

Mega Duo OVal

MEGA DUO OVAL łączy rozmach z estetyczną niezależnością. Wanna ta jest stworzona do kąpieli we dwoje. Nie tylko jednakowo ukształtowane strefy podparcia pleców i centralnie umieszczony odpływ, ale również szerokie podłokietniki z obu stron wanny gwarantują optymalny komfort dla dwóch osób. Wykonana z jednego elementu, taliowana obudowa dopełnia harmonijnie formę wanny i umożliwia ustawienie jej jako wanny wolnostojącej.

Mini

Oszczędność długości wanny zwrócono z nawiązką w szerokości, tam gdzie jest to najbardziej potrzebne czyli w strefie barków. Szczególny kształt wanny MINI zapewnia znaczną swobodę ruchów, nawet w najmniejszej łazience. Zaś zwężenie wanny w strefie stóp znacznie zmniejsza zużycie wody. Jednoosobowa wanna z bocznym odpływem występuje w wersji lewej i prawej.

Dyna Set

DYNA SET to wanna typu kombi, która jednakowo dobrze nadaje się do kąpieli jak i korzystania z prysznica. Szeroka płaszczyzna do stania podkreśla przy tym, jak obszerne jest wnętrze tej kompaktowej wanny. Do dyspozycji są cztery różne wielkości, dla indywidualnej wygody użytkownika.

Twin Pool

TWIN POOL wyróżnia się niepowtarzalnym stylem, łącząc wewnętrzną elipsę z zewnętrznym wielobokiem. A dzięki niewielkim wymiarom zewnętrznym i sześciu kątom wanna oferuje zróżnicowane możliwości zabudowy. Mimo skromnych kształtów zewnętrznych wanna TWIN POOL dysponuje obszernym wnętrzem. Do kąpieli, pod prysznic, albo dla zwykłej przyjemności.

Punta Duo 3

Kreatywny wariant wanny narożnej, PUNTA DUO 3 przekonuje obszernym wnętrzem oraz oferuje niezwykle wszechstronny komfort kąpieli dzięki podłokietnikowi, który można wykorzystywać również jako miejsce do siedzenia, a także bocznej półce na armaturę. Mimo niewielkich wymiarów zewnętrznych, długość dna 129 cm sprawia, że jest niezwykle przestronna.

Vaio Duo Oval

Wszystkim, którzy cenią piękno wanny w kształcie owalu oraz wygodne podłokietniki, chcielibyśmy zaprezentować osiem modeli pod kątem zróżnicowanych potrzeb użytkowników oraz możliwości zabudowy. Jednoosobowa wanna VAIO, wanny VAIO SET oraz VAIO 6 mogą być wyposażone w uchwyty, które stanowią dodatkowy element bezpieczeństwa.

Vaio Duo 6

Różne charaktery - te same zasady. Tak prezentuje się rodzina wanien VAIO. Wszystkim, którzy cenią piękno i wygodę, chcielibyśmy zaprezentować aż osiem modeli pod kątem zróżnicowanych potrzeb użytkowników oraz możliwości zabudowy.

Vaio Duo 8

Odmienne charaktery - te same zasady. Tak prezentuje się rodzina wanien VAIO. Wszystkim, którzy cenią piękno i wygodę, chcielibyśmy zaprezentować aż osiem modeli pod kątem zróżnicowanych potrzeb użytkowników oraz możliwości zabudowy. Jednoosobowa wanna VAIO, wanny VAIO SET oraz VAIO 6 mogą być wyposażone w uchwyty, które stanowią dodatkowy element bezpieczeństwa."

Vaio Set

Wszystkim, którzy cenią piękno wanny w kształcie owalu oraz wygodne podłokietniki, chcielibyśmy zaprezentować aż osiem modeli pod kątem zróżnicowanych potrzeb użytkowników oraz możliwości zabudowy. Jednoosobowa wanna VAIO, wanny VAIO SET oraz VAIO 6 mogą być wyposażone w uchwyty, które stanowią dodatkowy element bezpieczeństwa.

Vaio Duo 3

Wszystkim, ceniącym piękno wanny w kształcie owalu oraz wygodne podłokietniki, chcielibyśmy zaprezentować osiem modeli pod kątem zróżnicowanych potrzeb użytkowników oraz możliwości zabudowy. Jednoosobowa wanna VAIO, wanny VAIO SET oraz VAIO 6 mogą być wyposażone w uchwyty, które stanowią dodatkowy element bezpieczeństwa.

Conoduo

Wanna CONODUO łączy indywidualizm stylistyczny ze znakomitą wygodą kąpieli, zapewnia uczucie spokoju i czystości. Elementy architektoniczne i geometryczne łączą się w charakterystyczną formę. Inną cechą wyróżniającą jest odpływ ukryty pod emaliowaną osłoną oraz emaliowane pokrętło do obsługi odpływu.

Novola

Dzięki wyrafinowanej formie wewnętrznej i przelewowi umieszczonemu z boku wszystkie wanny z liczącej 6 modeli rodziny NOVOLA zapewniają niezwykłe samopoczucie w kąpieli. Wszystkie modele dostępne są na życzenie z uchwytami.

Novola Duo

Dzięki wyrafinowanej formie wewnętrznej i przelewowi umieszczonemu z boku wszystkie wanny z serii NOVOLA DUO zapewniają niezwykle dobre samopoczucie w kąpieli. Wszystkie modele dostępne są na życzenie z uchwytami.

Puro

Redukcja elementów do niezbędnego minimum jest jedną z podstawowych zasad nowoczesnej architektury oraz architektury wnętrz. Klarowna i przejrzysta forma wanny PURO jest zgodna z tym założeniem. Jako wanna jednoosobowa spełnia wymóg najwyższej jakości wzorniczej, dostępnej przy tym w przystępnej cenie. Duża długość wanny PURO zapewnia znakomitą wygodę podczas kąpieli.

Classic Duo

Wanny Classic Duo wyróżniają się surową prostotą oraz skromną elegancją.

Classic Duo Oval

Wanny CLASSIC DUO wyróżniają się ponadczasową, wyważoną formą. Minimalistyczna forma, przy zachowaniu maksimum komfortu. Kształt wnętrza z dwoma identycznymi podparciami pleców zaprasza do wygodnej kąpieli we dwoje. Wanna CLASSIC DUO OVAL WIDE dysponuje ponadto szerokim rantem, który oferuje możliwość indywidualnego rozmieszczenia armatury.

Sanidusch

Nowoczesna, klarowna forma wyróżnia brodziki SANIDUSCH w gronie klasyków. Brodzik SANIDUSCH występuje nie tylko z uformowaną obudową i w różnych głębokościach, ale także w różnych długościach oraz szerokościach, jako prostokąt lub kwadrat. Duży wybór różnych wielkości umożliwia bezproblemową zabudowę brodzika SANIDUSCH w każdej łazience.

Superplan

Mniej znaczy więcej. Prawdziwość tego zwrotu potwierdza brodzik SUPERPLAN. Dzięki głębokości wynoszącej zaledwie 2,5 cm brodzik ten jest niezwykle płaski, a tym samym idealny do zabudowy na jednej płaszczyźnie z podłogą. Elegancka forma brodzika sprawia, że kąpiel pod prysznicem jest każdego dnia ekskluzywnym przeżyciem.

Duschplan

Bywają takie dni, że człowiek potrzebuje szczególnie dużo miejsca dla samego siebie. Bywają też takie dni, że chce się dobrej zabawy we dwoje. Z brodzikiem DUSCHPLAN wszystko to jest możliwe. Dzięki niezwykłej wielkości brodzika swoboda ruchów pod prysznicem nabiera całkiem nowych wymiarów.

Fontana

Brodzik FONTANA świetnie pasuje do kazdego naroznika lazienki, a dzięki zajmującej niewiele miejsca, ćwierckolistej formie zewnetrznej jest tez przykladem wyjatkowego wzornictwa. Przy czym zaskakujaco obszerne jest miejsce do stania, które zapewnia swobode ruchów pod prysznicem. Brodzik FONTANA wystepuje w dziewieciu wielkosciach."

Zirkon

Klarowna forma, duża powierzchnia, niewielkie wymagania przestrzenne. Jest wiele powodów, dla których warto zacząć dzień od brodzika ZIRKON. Na przykład elegancki ćwierćkolisty kształt, umożliwiający zabudowę nawet w najmniejszej łazience. I oczywiście to, że brodzik z odpływem z boku dostępny jest w kilku wielkościach i głębokościach. Dzięki szerokiej gamie różnych wymiarów brodzik ZIRKON zmieści się bez problemu w każdej łazience.

Cornezza

Zredukowane do niezbędnego minimum, tworzą wrażenie czystości i prostoty. Z takiej myśli zrodził się projekt brodzika CORNEZZA. Przejrzyste linie i czysta przyjemność pod prysznicem. Duża powierzchnia do stania i swoboda ruchów. Zabudowa w płaszczyźnie podłogi - więcej elegancji w łazience. CORNEZZA gwarantuje ekskluzywną radość z kąpieli pod prysznicem w 4 wielkościach.

Arrondo

Brodzik ARRONDO stanowi połączenie proporcji oraz estetyki. Ćwierćkolisty kształt zachwyca minimalizmem formalnym, który opiera się na udanym dialogu geometrycznych figur podstawowych: koła i kwadratu. Nie traci na tym również wygoda użytkownika, gdyż brodzik ARRONDO oferuje obszerną płaszczyznę do stania i dużo swobody ruchów podczas korzystania z prysznica. Dostępny jest w dwóch wielkościach i dwóch różnych głębokościach oraz z uformowaną obudową.

Conoflat

Architekci planując łazienki chętnie stosują brodziki równe z podłogą, gdyż pozwala to nadać pomieszczeniom dużą przejrzystość i klarowność. Conoflat - pierwszy całkowicie płaski brodzik z emaliowaną pokrywą odpływu jest odzwierciedleniem pionierskiego ducha Kaldewei.

Centro Duo

Surowa prostota i skromna elegancja wyróżniają tę wannę spośród innych. Kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku. Jednoelementowa obudowa podkreśla wyjątkowe wzornictwo oraz umożliwia ustawienie wanny jako wolno stojącej. Wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei.

Centro Duo Oval

Nowy Look dla łazienki to swobodnie stojące wanny do kąpieli są wyjątkowo ekscytujące - w nadzwyczajnych kolorach, przykładowo Oyster Grey Matt firmy Kaldewei idealnie dostosowują się do naturalnych powierzchni takich jak marmur. Wanna do kąpieli: Centro Duo Oval Emaliowana powierzchnia prysznica: Superplan Plus Kolor: Oyster Grey Matt z Coordinated Colours Collection Materiał: Stal emaliowana Kaldewei, grubości 3,5 mm.

Elipso Duo

Elipsa Duo jest ściśle geometryczne, a krawędzie wskazują wyrafinowane i elokwentny przepływ linii. Jego miękkie, eliptyczne wewnętrze i kontur obiecuje nowe poczucie bezpieczeństwa i komfortu. . Zaokrąglone części ramion i delikatnie kalibrowane.