0 prod. 0,00

Dostępne serie

Marano

Prosty, sympatyczny i bezpieczny – o dopracowanym kształcie z systemem antypoślizgowym.<BR/>Perfekcyjna sztuka budowania klasycznie lekko pogłębionego brodzika. Elegancki design z lekkim rozmachem linii brodzika jest wykończony przyjazną dla skóry powierzchnią z seryjnym systemem antypoślizgowym.

Purano

Cudownie płaski – czysty design w zredukowanej formie.<BR/>Ten w swoim kształcie zredukowany do tego co najistotniejsze brodzik jest seryjnie wyposażony w antypoślizgową powierzchnie. Superpłaski wygląd nadaje mu to przysłowiowe coś. Huppe Purano oferuje Państwu wielorakie możliwości, poczynając od wysokiej obudowy aż do osadzenia brodzika na poziomie posadzki. Jego nowoczesny wariant Walk-In mogą być wykonane także natryski do 1500x1000 mm.

Aura Elegance

Najwyzszy komfort dla najwyzszych wymagan!<br>Dostępne jako rozwiązania czworokątne, 1/4 koła i do wnęki Nowoczesny dwukolorowy design elementów srebrnych matowych i białych Wygodnie odchylane i wipinane elementy drzwi ułatwiające czyszczenie.<br>Montaż możliwy alternatywnie z listwą progową dla zapewnienia większej szczelności lub bez listwy dla zapewnienia dostepu dla osób z niepełnosprawnoscia.<br>Opcjonalnie z funkcją Soft-Close i Soft-Open

EasyStep

Idealne rozwiązanie do Twojej instalacji prysznicowej, przyjemna dla skóry powierzchnia, materiały działające jako akumulator ciepła i posiadające dźwiękochłonne właściwości, wykonanie na wymiar możliwe przy montażu na równi z posadzką.<br>Prosty montaż, nie wymagany stelaż, przeznaczony specjalnie do renowacji łazienek w starym budownictwie z uwagi na system Odpływu o niewielkiej wysokości montażowej.

Design Elegance

HÜPPE Design elegance: HÜPPE Design elegance: sprawdzona zasada, ciągle doskonalona, aby sprostać najwyższym wymaganiom – Twoim.<br>Za pomocą ścianek bocznych można zestawiać różne rozwiązania Walk-In.<br>Dla zapewnienia dostępu dla osób niepełnosprawnych wszystkie modele mogą być montowane z listwą progową lub bez.<br>Mocny mechanizm podnoszenia i opuszczania gwarantuje dobre domykanie drzwi.<br>Nowoczesny dwukolorowy design przy srebrnym matowym i białym.

Refresh

Naciśnij na chwilę przycisk pauzy. Zatrzymaj się. Zamknij oczy i otwórz się na odświeżające uczucie, które ogarnie Cię po wejściu do natrysku, który nie bez powodu nazwaliśmy HÜPPE Refresh.<br>Poznaj przejrzystość materiałów i prostotę kształtów oraz ponadczasowość stylowego designu. Niedoścignione zawiasy podkreślają purystyczny wygląd i zapewniają nowoczesność. Płaskie od wewnątrz zawiasy natrysków Refresh zapewniają przestrzeń na regenerację oraz pulsujące źródło nowej energii i koncentracji.