0 prod. 0,00

Dostępne serie

Prado

Redukcja do najistotniejszego.<BR/>Hansaprado to klasyczna armatura firmy Hansa – funkcjonalna, ze sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi. Nadaliśmy jej atrakcyjny wygląd wskazujący na wysoką jakość, który pasuje tak do nowoczesnego, jak i do tradycyjnego wyposażenia łazienki. Hansaprado to jakość: począwszy od nierdzewnego korpusu z mosiądzu, poprzez wysokiej klasy chromowanie, aż po wkład sterujący Hansaeco z licznymi funkcjami oszczędzania wody i samosmarującymi płytkami ceramicznymi

Prado Clinica

Armatura do zastosowań specjalnych.<BR/>Hansaprado Clinica to seria armatury szczególnie wykorzystywana w punktach opiekuńczych. Jest to optymalne rozwiązanie, tak techniczne jak i wzornicze, dla szpitali, instytucji rehabilitacyjnych i opiekuńczych. Z jednej strony na pierwszy plan wysuwają się rozplanowanie i bezpieczeństwo użytkowania, a z drugiej strony wysokość akceptowana przez pacjentów. Oba cele zostaną osiągnięte dzięki trwałej i niezawodnej technice, szerokiemu asortymentowi oraz tak atrakcyjnemu jak i ergonomicznemu wzornictwu. Hansa wykorzystuje seryjnie do produkcji elementów przewodzących wodę, wytrzymały mosiądz w połączenie z odpowiednimi dodatkami. Jest to długotrwała inwestycja w pewność czystej wody pitnej i ochronę przed korozją. Bateria umywalkowa Hansaprado Clinica o wysięgu 153 mm oraz z ergonomicznym uchwytem kabłąkowym, to komfort i higiena użytkowania. Pochyły korpus dodatkowo ułatwia obsługę zestawu odpływowego. W ofercie są także baterie z uchwytem pełnym.

Canyon

Bezpretensjonalna, monolityczna sylwetka armatury HANSA CANYON opiera się na sile żywiołu wody która w spektakularny sposób przygotowuje mu drogę. Sceneria jest oświetlona kolorowym światłem, które rozświetla strumień – odpowiednio do temperatury wody – zimnym błękitem, letnim fioletem lub ciepłą czerwienią. Bateria sterowana jest elektronicznie za pomocą sensorów.

Designo

Ponadczasowy styl. Ponadczasowa technowlogia.<BR/>Hansadesigno to ponadczasowe piękno dla Twojej łazienki: prosty kształt baterii jednouchwytowej to już klasyka. Swoją aktualność zawdzięcza najnowocześniejszej technologii Hansa. Dzięki niej armatura funkcjonuje lekko również przy największych obciążeniach. Dba o to opatentowany dozownik substancji smarującej, znajdujący się pomiędzy płytkami. To właśnie idealne połączenie technologii i doskonałego stylu Hansadesigno – pasujące praktycznie do każdego stylu architektury łazienkowej.

Stela

W wielkim stylu.<BR/>Hansastela upiększa nowoczesne łazienki poprzez architektonicznie wyrazistą, a mimo to miękką linię. Na pierwszy rzut oka jej kształt wygląda raczej powściągliwie, ale połączenie obsługi za pomocą joysticka z szerokim, prostokątnym wypływem wody zwraca uwagę na tę armaturę jako niezwykłą i futurystyczną. Jest ona przeznaczona dla amatorów nowoczesnych łazienek, a dzięki kontrastowym kształtom szczególnie elastycznie dopasowuje się do wielu różnych umywalek. Zastosowany w niej układ mechaniczny charakteryzuje się jakością, która zawsze była jedną z naszych najważniejszych obietnic.

Polo

Konsekwentnie klasyczna, zaskakująco inna.<BR/>Młodość i świeżość stylu: HANSAPOLO. Oczywiście całą linię cechują te same znane wartości armatury firmy Hansa: gwarantowany dostęp do wszystkich części regulacyjnych i elementów sterujących nawet do 10 lat po zakończeniu produkcji. HANSAPOLO posiada pełny uchwyt (odlew cynkowy), specjalną powłokę chromową, ułatwiającą utrzymanie baterii w czystości oraz wiele innych praktycznych rozwiązań.

Ronda Style

Woda może przyjmować wiele kształtów. Jeden z najpiękniejszych daje seria Ronda Style<BR/>Elegancja i doskonałość w jednym: Hansaronda Style. Cztery warianty uchwytów pozostawiają wiele swobody w projektowaniu indywidualnego stylu łazienki. Jednakże linia Hansaronda Style oferuje jeszcze więcej. Armatura umywalkowa dostępna jest w trzech różnych wariantach: z wylewką standardową, wyciąganą i z wypływem kaskadowym Hansaflow. Wszystko wykonane w sprawdzonej technologii firmy Hansa i w aktualnym prostoliniowym stylu.