0 prod. 0,00

Dostępne serie

Ondus

Grohe Ondus Subtelny minimalizm. Grohe Ondus promoenieje prostotą i czytsością. Zakrzywiona wylewka w armaturze Grohe Ondus kiruje wodę w naturalnie płynny i elegancki sposób.

Allure

Doskonale wyważone proporcje na zewnątrz i techniczne zaawansowanie wewnątrz - Allure jednoczy swoiste piękno z niespotykaną funkcjonalnością.<br/>Cylindryczne kształty oparte na kwadratowej i prostokątnej podstawie nadają kolekcji charakter minimalistyczny, a możliwość wyboru płaskiej rączki bądź trójramiennego kurka pozwala trafić w twoje specyficzne upodobania.<br/>Baterie i armatura łazienkowa w tej kolekcji GROHE SPA odzwierciedlają nasze dążenie do osiągnięcia niedoścignionej jakości.<br/>

Eurosmart

Armatura Eurosmart o dynamicznych, zdecydowanie poprowadzonych kształtach i bardzo przejrzystej formie stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Zastosowanie metalowej dźwigni zapewnia większy komfort obsługi oraz dłuższą żywotność baterii. Dzięki technologiom GROHE SilkMove i GROHE StarLight jest to produkt nie tylko piękny, ale też wysoce funkcjonalny i ergonomiczny. Eurosmart łączy w sobie trwałość, nowoczesność i atrakcyjną cenę.

Quadra

Seria Quadro to minimalizm w najczystszej postaci – połączenie zaokrąglonych linii uchwytu z geometryczną wylewką idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Uwodzicielska forma przyciąga wzrok i zachwyca, a doskonałość techniczna baterii z tej serii gwarantuje pełną satysfakcję jej użytkowania.

Grohtherm 3000

Grohtherm 3000<br>Namacalny i kuszący.<br>Jeżeli poszukujesz nowoczesnej stylizacji i najlepszych funkcji wybierz baterię prysznicową z termostatem Grohtherm 3000. Jego delikatnie zwężająca się forma jest namacalna i intrygująca - czyniąc z niego doskonały wybór do współczesnej łazienki.

Eurostyle

Armatura Grohe Eurostyle od pojawienia się na rynku pozostaje historią nieporównywalnego sukcesu. Oryginalnie zarysowane kontury Eurostyle ewokują ekskluzywny i nowoczesny wygląd. Dzięki technologii Grohe EcoJoy armatura Eurostyle jest idealna dla konsumentów zaangażowanych ekologicznie.<br/>

Atrio

Grohe Atrio - klasyka nie przemija.Forma podąża za treścią. Grohe Atrio hanrmonijnie łączy fomry cylindryczne z wyjątkowymi technologiami Grohe . Kolekcja Atrio proponuje dwa rodzaje stylów, przez co staje się serią bardzo uniwersalną; rączke Ypsilon z trójramiennymi kurkami, bądź bardzo eleganckie rączki do podnoszenia Jota.<br/>

Sinfonia

Seria Sinfonia to harmonijne połączenie ponadczasowej elegancji i najwyższej funkcjonalności w doskonałą całość. Jej nostalgiczny charakter przemienia piękno w zmysłowość. Nowoczesna technologia – jak choćby system GROHE StarLight – pozostaje skromnie w tle, podczas gdy komfort i funkcjonalność w wyjątkowy sposób łączą elegancję i subtelność w luksus. Seria ta jest synonimem udanej syntezy elementów stylu klasycznego z uwspółcześnionym podejściem do prowadzenia linii – uosobieniem perfekcji i ponadczasowego piękna.

Tempesta

Grohe Tempesta zestawy prysznicowe.

Sena

Grohe Sena dzięki skoromnemu i noweczenemu cylindrycznemu kształtowi idealnie pasuje do prostych wnętrz. Prysznice Grohe Sena mimo niewielkiego rozmairu mają mocny strumień dzięki technologii GROHE DreamSpray. Wyrazisty profil pryszniców Grohe Sena jest uwydatniony dzięki pięknemu chromowanemu wykończeniu Grohe StarLight, a system SpeedClean zapobiega osadzaniu się kamienia w otworach natrysku.

Rainshower

Kolekcja pryszniców Rainshower zapewnia niezwykłe doznania. Dzięki technologii GROHE DreamSpray, innowacyjnemu designowi i intensywnym barwom prysznice te odznaczają się niespotykaną dotąd funkcjonalnością i estetyką. Płaski kształt opracowany został z uwzględnieniem wymogów ergonomii. Kolekcja ta to zupełnie nowa era w stylistyce: wyraz oryginalności i dążenia do zmian.

Movario

Grohe Mavario łączy umiwersalne piękno prysznica ręcznego z zaletami prysznica bocznego.

Essence

Minimalistyczna seria armatur Essence skierowana jest do miłośników szlachetnego wzornictwa o prostej, geometrycznej formie. Podczas jej projektowania skoncentrowano się na cylindrycznym korpusie jako głównym elemencie baterii. Zachowanie kąta prostego pomiędzy korpusem, wylewką i dźwignią podkreśla konsekwencję w zachowaniu odpowiednich proporcji.

Lineare

Grohe Lineare to łagodna wersja sztywnych linii minimalizmu. Cylindryczny korpus armatury Grohe Lineare podkreśla promienisty profil rączki i kranu, razem tworząc unikalną kolekcje. Technologia SilkMove zapewnia precyzyjną i płynna kontrolę strumienia i temperatury wody.<br/>

Minta

Minta<br>Dbałość o szczegóły.<br>Nowocześnie zaprojektowane wnętrza wymagają dbałości oszczegóły. Wszystkie elementy muszą być odpowiednio dopasowane, aby osiągnąć harmonię pomiędzy formą a funkcją. Dostępna z wylewkami o trzech różnych kształtach do wyboru: w kształcie U, kształcie C oraz kształcie L; Minta łączy wizualną przejrzystość swojej smukłą obrotowej wylewki z wygodą wysuwanego prysznica.

Concetto

Dzięki pięknej cylindrycznej formie armatury Concetto są ucieleśnieniem nowoczesnego desingu. Dynamicznie pochylony korpus oraz połączenie linii prostych i zaokrągleń zapewnia najwyższy komfort i ergonomię użytkowania.

Eurodisc Cosmopolitan

Eurodisc Cosmopolitan <br>Wyraziste formy i funkcjonalne zaawansowanie. Ze swoim wyrazistym profilem i szerokim wyborem modeli baterii, Eurodisc Cosmopolitan oferuje funkcjonalne zaawansowanie nawet najbardziej wymagającym pod względem stylu klientom. Przyjrzyj się uważnie, a dostrzeżesz najdrobniejsze detale - nachylony korpus zachęcający do interakcji i perfekcyjnie ścięte brzegi.

Grohtherm 1000

Baterie termostatyczne Grohtherm 1000 zostały zaprojektowane z myślą o satysfakcji i niezawodności. To najwyższej jakości technologia za bardzo korzystną cenę. Szczególne poczucie komfortu podczas kąpieli zapewnia innowacyjny system GROHE TurboStat, powalający na łatwe i precyzyjne ustawienie żądanej temperatury wody oraz utrzymanie jej na stałym poziomie podczas kąpieli. Projektanci firmy GROHE położyli szczególny nacisk na jakość, bezpieczeństwo i niezawodność produktu. Stworzony z myślą o dzieciach system SafeStop uniemożliwia przestawienie temperatury powyżej 38 stopni. Lśniąca powierzchnia powłoki wykonanej z najwyższej jakości chromu w technologii GROHE StarLight gwarantuje jej nieskazitelny połysk i odporność na odbarwienia i zmatowienia. Grohtherm to siłą wyrazistych linii łącząca formę z funkcjonalnością. Dzięki starannie dopracowanej formie nadaje wnętrzu łazienki szyku, elegancji oraz charakteru.

Europlus E

Grohe Europlus E bardzo bezpieczne - bardzo atrakcyjne - bardzo ekonomiczne. Bezdotykowa obsługa bateii Europlus zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów, a co za tym idzie ułatwia zapewnienie idealnej higieny.

Rapid SL

Stelaże podtynkowe, spłuczki, elementy podtynkowe

Uniset

Akcesoria do zabudowy podtynkowej.

Chiara

Chiara to symbol stylu klasycznego, łączący w sobie piękno i ponadczasowość. Chiara to harmonia pomiędzy wewnętrznym pięknem i inspirującą formą. Dzięki unikalnej technologii GROHE StarLight lśniąca powierzchnia powłoki wykonanej z najwyższej jakości chromu ma nieskazitelny połysk i jest odporna na odbarwienia i zmatowienia. Uzupełnienie subtelniej estetyki tej serii stanowi poczucie komfortu dzięki zastosowanemu w niej systemowi GROHE SilkMove, który zapewnia łatwą i precyzyjną regulację ilości i temperatury wody.

Contromix

Armatura samoczynna Grohe Contromix.

Contropress

Armatura Grohe Contropress.

Tenso

Podczas tworzenia serii Tenso projektanci firmy Grohe wzorowali się na kształcie cylindra. Inspiracją stały się jego opływowe formy o łagodnych i subtelnie zaokrąglonych liniach. Pozwoliło to uzyskać niespotykany efekt wyjątkowego połączenia subtelności z awangardą. Dzięki temu stworzyli kolekcję otwierającą w łazience przestrzeń dla kreatywnej wyobrażni.

Europlus

Grohe Europlus łączy w sobie współczesną estetykę z niedoścignioną ergonomią, zapeniając komfort oraz przejrzystość w łazience. Każydy detal w armaturze Europlus został starannie przemyślany tworząc wrażenie trwałości.<br/>Umiwersaly wymiar Grohe Europlus sprawia, że pasuje do rozmaitych wnętrz łazienkowych. Rzeżbiarskie linie wznoszą pierwiastek ponadczasowości. Seria Eurpolus jest również dostępna z funkcją oszczędzającą wodę Grohe EcoJoy.<br/>

Relexa

Grohe Relexa łączy w sobie ponadczasowy, ergonomiczny design z możliwością wyboru nawet pięciu typów strumieni. Prysznice Relexa wysposażone są w technologię GROHE DreamSpray oraz GROHE StarLight.

Essentials

Essentials to nowoczesna, ponadczasowa kolekcja o zróżnicowanym charakterze,która wzbogaci wystrój Twojej łazienki. Kolekcja Essentialis została stworzona z myślą o możliwości skoordynowania z rozmaitymi modelami baterii, posiada nasze efektowne chromowane wykończenie GROHE StarLight®.

Euroeco Special

Ergonomiczny ksztłt dźwigni w bateriach Euroeco Special ułatwia obsługę. Lekko zakrzywiona dźwignia ułatwia otwarcie baterii.

K4

K4<br>Armatury kuchenne z serii K4 sprostają wszystkim wymogom twojej kuchni. Delikatnie zakrzywiony kształt z wylewką obracającą się o 360 ° i funkcją SpeedClean® do łatwego usuwania kamienia z otworów wytryskowych, gwarantują niezawodną i wygodną pracę - zapewnienie większej swobody w codziennych zadaniach kuchennych.<br>Z technicznego punktu widzenia K4 zachwyca prawdziwą solidnością. GROHE SilkMove® gwarantuje płynny ruch nawet po latach intensywnego użytkowania. Chromowane wykończenie GROHE StarLight® sprawi, że twoja bateria kuchenna pozostanie błyszcząca, nawet przez długie lata.

Grohtherm 2000

Urzeczywistnienie założeń, które wybiegają w przyszłość wraz ze swoją innowacyjnością, teraz jest możliwe.<br>Spójne technologie zapewniają syntezę komfortu i bezpieczeństwa kąpieli. Świeża i odważna estetyka towarzyszy przemyślanym proporcjom i wyraźnym krawędziom, wyrażającym precyzję, wydajność i doskonałe wykonanie. Istota tkwi w oszczędności, która nie wyklucza wygody i luksusu. Nowy Grohtherm 2000 posiada liczne nowoczesne rozwiązania, udoskonalone perfekcją łatwości użytkowania oraz intuicyjną prostotą konserwacji i pielęgnacji.

New Tempesta

New Tempesta System<br>Idealny wybór dla łazienek odznaczających się nowoczesną architekturą.<br>Dzięki wyrazistemu cylindrycznemu profilowi oraz charakterystycznym wygięciom, nowy system prysznicowy Tempesta Cosmopolitan to idealny wybór dla dla nowoczesnych łazienek.<br>Podobnie jak wszystkie systemy GROHE jest łatwy do zainstalowania i zaawansowany technologicznie. 160-milimetrowa deszczownica może być obracana tak ,by ustawić ją pod idealnym kątem, natomiast prysznic ręczny posiada dwa rodzaje strumieni, w tym nowy rodzaj napowietrzonego strumienia GROHE Rain O2. GROHE DreamSpray® tworzy doskonały rodzaj strumienia, aby zapewnić maksymalne zadowolenie z kąpieli pod prysznicem. Termostat GROHE TurboStat® daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ woda nie zmieni wcześniej ustawionej temperatury, nawet jeśli nastąpi zmiana ciśnienia.

Veris

Grohe Veris mieszanka rozsądku i emocji.<br/>Veris, zakorzeniony w filozofii zmysłowego minimalizmu, łączy rozsądek z emocją. Faliste łuki spotykają się z łagodnymi kątami tworząc efektowne, ponadczasowe formy.<br/>Oparty na tej samej ideologii co nasza wielokrotnie nagradzana kolekcja GROHE Ondus®, Veris udostępnia tę unikalną filozofię estetyczną dla szerszego odbiorcy.<br/><br/>

Euphoria

Grohe Euphoria to połączenie kilku nowoczesnych technologii, dzięki czemu zapewniają wyjątkową wydajność oraz radość przy każdej kąpieli.

Eurosmart Cosmopolitan

Grohe Eurosmart Cosmopolitan jest faworytem w nowoczesnej łazience, dzięki temu że idealnie odzwierdziedla zasady minimalizmu. Przejście pomiędzy korpusem i stożkowatą rączką w armaturze Eurosmart Cosmopolitan tworzy przemyślaną całość, bez żadnego uszczerbku na solidności.

Red

GROHE Red®<br>Wrząca woda w mgnieniu oka z twojej armatury kuchennej.<br>Stały dostęp do wrzątku. Dawniej potrzebowałeś garnka lub czajnika, teraz możesz mieć wrzątek bezpośrednio z baterii. Innowacyjny system GROHE Red® stale utrzymuje w bojlerze od trzech do sześciu litrów wrzącej wody (w zależności od wersji bojlera) gotowej do użycia w każdej chwili.

Veris F-digital

Grohe AG jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań sanitarnych. Jakość, technologia, design i zrównoważony rozwój. Cztery wartości marki Grohe, które wyrażają wkład w tworzenie niezapomnianych wrażeń. Grohe ustanowiło niezwykle wysokie standardy, abyś czuł różnicę, za każdym razem, gdy korzystasz z baterii lub prysznica.

K7

K7<br>Profesjonalny wygląd i profesjonalne funkcje.<br>K7 jest połączeniem wyrazistości, stylu i praktycznych funkcji. Docenią go kulinarni eksperci, którzy zadowolą się tylko tym, co najlepsze.

Eurocube

Eurocube to bardzo sprtynie zaprojektowana seria oferująca bogaty wybór batreii do zlewu,umywalki, bidetu opartych na kształcie kwadratu. Wycięcia w rączce baterii Eurocube optycznie zmiejsza jej objętość, jednocześnie podkreślając jej minimalistyczny charakter. Kolekcja Eurocube to nowatorskie geometryczne stylizacje w przystępnych cenach.<br/>

Allure Brilliant

Jak diament Wyraźne płaszczyzny, intrygujące kąty i powycinane detale, Allure Brilliant ilustruje absolutną precyzję, możliwą do osiągnięcia jedynie poprzez lata doświadczeń i niesłabnącej pasji do innowacji. Kompleksowe, aczkolwiek nieskomplikowane baterie o strukturze kryształu, wprowadzają nowy wymiar w wystroju łazienki i nadają nowy wymiar wodzie. Ze swoja jakością i strukturą naśladującą klejnot Allure Brilliant wywołuje skojarzenia architektoniczne. Nasi projektanci i inżynierowie wcielili się w szlifierzy, doskonaląc i polerując z największą ostrożnością, aby stworzyć kolekcję intrygujących kształtów, która rzuci wyzwanie twojemu postrzeganiu armatury łazienkowej.

Grandera

Kolekcja GROHE Grandera™ to jednocześnie ukłon w stronę tradycji oraz afirmacja nowoczesnej wrażliwości. Łączy w sobie najwyższe standardy rzemiosła i jakości z zamiłowaniem do szczegółów i komfortu. Styl kolekcji GROHE Grandera™ różni się od dotychczas prezentowanych propozycji na rynku, gdyż jest syntezą z pozoru najbardziej skrajnych możliwości w dziedzinie designu. Kolekcja Grandera ™pozwala łączyć różne elementy wyposażenia łazienek. Charakteryzuje ją dodatkowa elastyczność, gdyż występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: chromowanej oraz chromu łączonego ze złotymi elementami. Technologia GROHE StarLight ® sprawia, że armatura zachowuje swój blask na długo i jest wyjątkowo odporna na zabrudzenia i zarysowania.

Aquatower

Aquatower GROHE łączy wiele produktów prysznciowych w pełnej gotowych do zainstalowania pakietu.Wybór konstrukcji oferuje trzy różne poziomy komfortu, aby spełnić wymagania użytkownika. Aby zapewnić przyjemne i radosne doświadczenia wszystkie modele Aquatower korzystają rewolucyjnego DreamSpray GROHE ® Technology.<br/>