0 prod. 0,00

Dostępne serie

Symetrics

W Dornbracht Symetrics pojawia się nowe pojęcie przestrzeni. Symetrics ujawnia świeże pomysły planowania łazienki, które koncentrują się nie na indywidualnym wyposażeniu lub kolekcji, ale w łazience strefy jako całości. Wiele pojedynczych modułów stosowanych jest w harmonii i rozmieszczone w sposób pożądany, a dzięki temu wprowadzają dużą swobodę projektowania. Nawet skomplikowane kombinacje różnych modułów daje poczucie kontrolowanej równowagi.

Mem

MEM nie jest nową powściągliwą serią armatury, ale odpowiedzią na ciągły proces w odpowiedzi dla osobistych wymagań każdej osoby. Koncepcja ta ma wymieszać kształty, dopasować je do wyposażenia. Kolekcja MEM stanowi świeże i elementarne podejście do estetyki wyposażenia.

Meta.02

Druga generacja META Design charakteryzuje się innowacyjną technologią i funkcjami. Jego konsekwentne zmniejszenie objętości i formy w połączeniu z wysokim poziomem estetycznym jest gwarancją doskonałej jakości, wszechstronności do tworzenia różnych kombinacji i długowieczności.

Tara Classic

Wysokiej jakości design w najczystszej formie. TARA CLASSIC jest niezależnym wariantem ze zmienną kombinacji opcji. Prosta dźwignia inspiruje kreatywne pomysły na projektowanie kuchni.

Square

Przycisk TECEsquare wykorzystuje efekt czystej stali nierdzewnej i doskonale integruje się z nowoczesną architekturą łazienki dzięki niezwykle płaskiej formie.<br>Jednoznaczny kształt wskazuje przeznaczenie przycisków – spłukiwanie pełne i ekonomiczne.<br>Ten innowacyjny projekt firmy TECE umożliwia zamontowanie przycisku TECEsquare wykonanego z metalu wraz z ramka montażową - w efekcie widoczna pozostaje 2 mm płytka ze stali szlachetnej.<br>Ekskluzywny przycisk TECEsquare jest również dostępny w wersji szklanej. Podobnie jak w serii TECEloop ramka montażowa umożliwia pełne zintegrowanie TECEsquare z powierzchnią. Możliwy jest montaż na ścianie lub zlicowany z powierzchnią.